29 Ocak 2016 Cuma

Bel ve Boyun Fıtığı Nedir ?
Bel Ağrısı ve boyun ağrısı yoğun ve ağır işlerde çalışanlarda çok fazla görülme olasılığı yüksektir. Bel ağrısı sırt bölgesinden boyuna kadar uzanır ve dayanılmaz hale gelebilir. Boyun ağrısı ise boyunun tüm bölümlerinde hissedilir ve dayanılmaz bir acıya neden olur ve sürekli devam eder. Tedavi sürecinde ilk başta hastalar fizik tedavi ile başlar . Fizik tedavinin faydası olur ancak bu tedavi şekli zaman kaybına ve fazlaca uğraşa neden olur. Doktorlar bel fıtığı olan insanlarda havuz ve fizik tedaviyi önerir ancak bu yöntem fazlaca maliyete neden olur.
Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisi Nedir ?
Bel ve boyun fıtığından bıktıysanız ve artık kurtulmak istiyosanız kolay tedavi yöntemlerinden biride akıllı bel ve boyun spreyi olacaktır . Beldeki disk kaymaları ve et sıkışmalarını gevşetir ve size daha rahat hareket imkanı sağlar. Bu ürünü kullanan 150 kişiden 135 i üründen memnun kaldığını dile getirerek ağrılarının son bulduğunu bildirmişlerdir.Akıllı belspreyi yapılan araştırmalara göre %95 e varan olumlu sonuç vermektedir. Akıllı boyun spreyindede aynı sonuçlar göz önündedir.

Akıllı sprey nedir ve nasıl kullanılır ?
Akıllı sprey tamamen bitkisel olup organik ürünlerden üretilmiştir. Bu bitkilerin en önemlisi kırk kilit otudur. Bu bitki Trakya bölgesinde yetişmekte olup bel fıtığı ve boyun fıtığı tedavisinde %95 e kadar olumlu  sonuç elde edilen bir bitkidir. Akıllı spreyin uygulaması sabah akşam olmak üzere günde iki kez kullanılır ve 2 3 aylık bi dönemde tedavinin sonucunu tam anlamıyla göreceğiniz bir üründür. Disk dokularının güçlenmesine ,  dik durmanıza , yürüyüşünüzün düzelmesine ve eğilip kalkmanıza yardımcı olacak bir üründür. Akıllı sprey diğer spreylere benzemeyip tamamen kendine özgü formülü ile bel ve boyun fıtığı hastalarının bir numaralı yardımcısı olmaya devam etmektedir. İçeriğinde kırkkilit otu , çınar yaprağı , hibisküs , sarı kantaron , ısırgan otu yağı , kekik yağı , susam yağı ve birçok organik bitki ile bel ve boyun fıtığı olanların imdadına yetişen bir üründür.

0 yorum:

Yorum Gönder